Wedstrijdschema en agenda 2019

21 april (Eerste Paasdag)
14.00 uur Senioren tegen Utrecht Dominators  THUIS

23 april
20.00 uur Algemene Ledenvergadering (kantine)

5 mei (Bevrijdingsdag)
11.00 uur Cadetten tegen Leiden Lightning THUIS
14.00 uur Senioren tegen Leiden Lightning THUIS

11 mei
Hall of Fame Academy in Leiden (voor spelers van 14-18 jaar)

19 mei
competitiedag Peewees en Cubs bij Flevo Phantoms
11.00 uur Cadetten tegen Amsterdam Panthers UIT IN HILVERSUM
14.00 uur Senioren tegen Lelystad Commanders UIT

26 mei
10.30 uur Cadetten tegen Amsterdam Panthers UIT

1 juni (zaterdag)
19.00 uur Senioren tegen Hilversum Hurricanes UIT

2 juni
vanaf 10 uur alle Peewees en Cubs competitiedag bij Spijkenisse Scouts
11.00 uur Cadetten tegen Amsterdam Crusaders UIT IN ARNHEM

15 juni (zaterdag)
19.00 uur Senioren tegen Amsterdam Crusaders UIT

16 juni
vanaf 10 uur play-offs en finales Peewees en Cubs bij Den Haag Raiders
11.00 uur Cadetten tegen Leiden Lightning UIT

7 juli
Tulip bowl

Al geweest

1 september 2018
Academydag in Tilburg

5 oktober 2018 19:00 uur
Uitleg nieuwe regels door een Referee voor senioren (heren én dames)

13 oktober 2018
Academydag in Nijmegen

14 oktober 2018 18:30 uur
scrimmage senioren (heren) tegen Utrecht Dominators in Almere

18 oktober 2018
ALV, 20 uur in de kantine

19 – 21 oktober 2018
Pro Football Hall of Fame Academy in Leiden (14-20 jaar)

21 oktober 2018competitiedag Peewees en Cubs in Almere
cadets uit tegen Ostend Pirates in Oostende (België)

26 oktober 2018 19:00 uur
Uitleg nieuwe regels door een Referee voor Cadets en ouders

28 oktober 2018 van 13:00 tot 16:00
competitiewedstrijd Flevo Foxes – Rotterdam Ravens (thuis in Almere)

4 november 2018
competitiewedstrijden Peewees en Cubs bij Tilburg Wolves

10 november 2018
Academydag in Rotterdam

18 november 2018
Sinterklaasbowl (flag) in Almere

25 november 2018
competitiewedstrijden Peewees en Cubs bij Lelystad Commanders

25 november 2018
competitiewedstrijd Flevo Foxes

8 december 2018
16:30 u Cadets tegen Lelystad Commanders
19:00 Senioren tegen Ghent Gators

3 februari
12:00 uur oefenwedstrijden Peewees 1 en 2 THUIS
14:00 uur oefenwedstrijd Senioren tegen Amsterdam Panthers THUIS
vanaf 22:45 uur SUPERBOWL

16 februari (zaterdag)
19.00 uur Senioren tegen Groningen Giants UIT 

17 februari
vanaf 10:00 uur competitiedag Peewees 1 en Cubs 2 bij Arnhem Falcons
vanaf 10:00 uur competitiedag Peewees 2 en Cubs 1 bij Groningen Giants

22 februari
Opening nieuwe sporthal Almere Have met clinics American Football

3 maart
11.00 uur Cadetten tegen Lelystad Commanders THUIS
14.00 uur Senioren tegen Hilversum Hurricanes THUIS

17 maart
competitiedag Peewees 1 en Cubs 1 bij Spijkenisse Scouts AFGELAST
competitiedag Peewees 2 en Cubs 2 bij Lightning Leiden AFGELAST
11.00 uur Cadetten tegen Amsterdam Crusaders IN AMSTERDAM
14.00 uur Senioren tegen Amsterdam Crusaders IN AMSTERDAM

24 maart
11.00 uur Cadetten tegen Lelystad Commanders UIT IN DEN HAAG bij de Raiders

31 maart
flag: inhaaldag van 9 december 2018vanaf 10:00 uur competitiedag Peewees bij Lelystad Commanders
vanaf 10:00 uur competitiedag Cubs bij Utrecht Dominators
15.00 uur Senioren tegen Arnhem Falcons  UITIN AMSTERDAM

9 april (dinsdag)
van 16.30-17.30 uur: huldiging in het Topsportcentrum van spelers uit Peewees 1 uit 2017-2018 die afgelopen zomer Nederlands kampioen werden

13 april
19.00 uur Senioren tegen Arnhem Falcons IN ARNHEM

14 april
vanaf 10:00 uur competitiedag Peewees 1 en Cubs 1 bij Spijkenisse Scouts
vanaf 10:00 uur competitiedag Peewees 2 en Cubs 2 bij Lightning Leiden